turniej Rummikub

W dniu 19 czerwca 2024 r. odbył się I Szkolny Turniej w Rummikub. W turnieju wzięło udział 37 graczy – uczniów, rodziców, nauczycieli i absolwentów „Dwójki”. Rozegraliśmy  3 rundy po 3 gry, które wyłoniły finałową czwórkę. Finałowa rozgrywka składała się z czterech gier. Rozgrywki były bardzo emocjonujące.

Najlepszym i niepokonanym graczem okazała się Martyna Mularska z kl. 5a, która zajęła  I miejsce. Drugie miejsce zajęła Maria Haczykowska z kl. 7a, zaś trzecie miejsce Szymon Majchrzak z kl. 7a. Wśród dorosłych najlepsza okazała się pani Małgorzata Kosmowska. Wszystkim graczom dzisiejszego turnieju serdecznie gratulujemy

Nagrody i puchary ufundowały opiekunki koła Szkolny Klub Rummikub w Dwójce, gadżety Rummikub firma TM Toys, a o słodki poczęstunek zadbały mamy uczestników koła. Już teraz zapraszamy na kolejny turniej w następnym roku szkolnym.

zdjęcia są autorstwa Macieja Milczarka