otwarcie ekopracowni

W piątek 27 października 2023 roku miało miejsce oficjalne otwarcie pracowni biologicznej, pozyskanej w ramach konkursu Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi „Nasze Ekologiczne Pracownie”. W zajęciach otwartych prowadzonych przez nauczycielkę biologii i przyrody Agnieszkę Sobolewską uczestniczyli zaproszeni goście: przedstawiciele organu prowadzącego – Burmistrz Miasta Łowicza Krzysztof Jan Kaliński, Dyrektor Zakładu Ekonomiczno – Administracyjnego w Łowiczu Pani Małgorzata Nowak, dyrektor szkoły Pani Ewa Chudzyńska, wicedyrektor Pani Marlena Dylik oraz chętni nauczyciele. W lekcji biologii wzięła udział jedna z klas piątych, podczas zajęć uczniowie poznawali budowę komórki zwierzęcej. Dzięki pozyskanym z funduszu wkładom finansowym uczniowie mogą zgłębiać tajniki przyrody i biologii w nowo wyremontowanej i dobrze wyposażonej pracowni.