bal ósmoklasisty

4 lutego 2023 r. w murach  Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Łowiczu odbył się w kosmicznej scenerii bal, na którym bawiło się osiemdziesięciu uczniów z czterech najstarszych klas oraz zaproszeni goście.

Uroczystą galę poprowadzili reprezentanci każdej z ósmych klas: Ryszard Popławski z 8a, Lena Wróbel z 8b, Alicja Grzelak z 8c oraz Piotr Szary z 8d. W imieniu młodzieży głos zabrała przewodnicząca szkoły Katarzyna Więcek z klasy 8d.

Słowa do młodzieży skierowali: dyrektor szkoły Ewa Chudzyńska, zastępca burmistrza Łowicza Bogusław Bończak, przewodniczący rady rodziców Marek Kret oraz Beata Świeszkowska w imieniu organizatorów balu.

Nie mogło obyć się bez podziękowań dla wychowawców klas ósmych, zarówno tych w klasach 1-3 jak i obecnych. Klasa 8a, kwiaty i podziękowania złożyła na ręce Haliny Kołaczyńskiej i Joanny Burzykowskiej, klasa 8b – Anny Gawrońskiej i Agaty Zapisek, klasa 8c – podziękowała Agnieszce Rześnej, Agacie Kołuckiej i Katarzynie Milczarek natomiast klasa 8d – Urszuli Kotarskiej, Renacie Erber i Monice Kołudzkiej-Wójcik.

Młodzież podziękowała rodzicom za organizację balu, panu Wojciechowi Kutkowskiemu za scenografię, pani Anecie Walkiewicz i pani Agacie Zapisek za przepiękne układy polonezów. Wyrazem wdzięczności były wręczone kwiaty.

Młodzież po zatańczeniu polonezów rzuciła się w wir zabawy, gdzie DJ-em był tata jednego z uczniów. Nie zabrakło też ścianki i fotolustra, gdzie można było utrwalić niezapomniane chwile.