Enter your keyword

Ekologiczny pokaz mody w ECO stroju

Ekologiczny pokaz mody został zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi, który przypada na 22 kwietnia.Pokaz miał na celu zwrócenie uwagi, że zbędna  folia, przeczytana gazeta, czy stare butelki, korki, puszka po kawie mogą nam się do czegoś jeszcze przydać. Może w przyszłości zaczniemy więcej  wykorzystywać zużyte rzeczy a nie wyrzucać. 
W pokazie wzięło udział 20 dzieci z klas 6-8. Pod opieką 5 nauczycieli: wicedyrektor Marleny Dylik, Agnieszki Sobolewskiej, Karoliny Pierzchały,  Ewy Więcek oraz Anety Kędziory modele i modelki w swoich strojach podzieleni na 4 grup pięcioosobowe ruszyli spod leśniczówki w różnych kierunkach lasu prezentując swoje genialne stroje po ścieżkach lasku miejskiego. 
 Każdy uczestnik otrzymał również od Pani Dyrektor Ewy Chudzyńskiej drobny upominek. 

Aneta Kędziora