Enter your keyword

ENERGOSFERA Innowacyjny Ośrodek Turystyki Edukacyjnej i Biznesowej

ENERGOSFERA Innowacyjny Ośrodek Turystyki Edukacyjnej i Biznesowej

W środę (15.11.2023 r.) klasa 6b oraz uczeń z 7a odwiedzili ENERGOSFERA Innowacyjny Ośrodek Turystyki Edukacyjnej i Biznesowej. Uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych organizowanych w ramach realizowanego projektu „Nasze Ekologiczne Pracownie”. Uczestniczyli nie tylko w wykładzie poświęconym układowi słonecznemu, ale również w zajęciach praktycznych, podczas których w grupach wykonali mentalne mapy. Odbyły się różne gry edukacyjne. Największą atrakcją okazał się lot w kosmos dzięki okularom VR. Magia miejsca, w którym uczniowie się znaleźli sprawiła, że przez chwilę pogoda pozwoliła wyjść na zewnątrz i wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach terenowych. Na koniec udało się zobaczyć główny teleskop – serce Energosfery 🌎💫🪐☄️💥🌒✨

Tekst: Stanisław Pięta 6b