Gra Terenowa – EKOLUDKI

Dnia 22.04.2022 r. odbyła się Gra Terenowa – EKOLUDKI, która była zorganizowana w ramach Światowego Dnia Ziemi. Uczniowie w tym roku mieli do wykonania  zadania z przyrody, matematyki i sportu. Gratulacje dla wszystkich graczy wraz z opiekunami oraz uczestników na punktach. W tej edycji brali udział uczniowie klas 4 i 5. Pomoc techniczną na punktach i przy ognisku pełnili uczniowie i rodzice z klasy 4b. Łączna liczba wszystkich uczestników i pomocników wyniosła ponad 70 osób.

Ogromne  brawa dla zwycięzców:

I miejsce 5a: Izabela Antosik, Natalia Białek, Jakub Jakiel, Paweł Lenarczyk

II miejsce 4c: Magda Malczyk, Amelia Trojanowska, Oliwier Flis, Łukasz Panek

III miejsce 5b: Mateusz Jankowski, Jakub Krysiak, Zofia Tomaszewska, Kaja Wróbel

Uczniowie oprócz indywidualnych nagród i medali wywalczyli również dla klas:

I miejsce 5a – Jeden wybrany DZIEŃ BEZ PYTANIA

II miejsce 4c –  Jeden wybrany DZIEŃ BEZ PRACY DOMOWEJ

III miejsce 5b – Jedną lekcję BEZ PYTANIA

Gratulacje składają: organizator p. Aneta Kędziora oraz współorganizatorzy p. Agnieszka Sobolewska, p. Katarzyna Milczarek, p. Karolina Pierzchała oraz p. Aneta Walkiewicz.