Enter your keyword

KOnkurs ekologiczny „eko-jajo”

KOnkurs ekologiczny „eko-jajo”

W celu kultywowania tradycji wielkanocnych wśród najmłodszych, a także rozwijania w nich kreatywności oraz świadomości ekologicznej, Starosta Łowicki ogłosił konkurs pn. „Eko-Jajo”. Wczoraj, czyli 14 kwietnia, poznaliśmy laureatów.

Na konkurs wpłynęło 31 prac, wykonanych przez 31 uczniów z klas 4-6 szkół podstawowych z terenu Powiatu Łowickiego. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 10 uczniów.

Komisja Konkursowa, w skład której weszli Piotr Miedzianowski, Aleksandra Dyngus oraz Anna Sobczyk nagrodziła siedem prac wśród,  których znaleźli się uczniowie z dwójki. Wyróżnienia otrzymali: Franciszek Jakubowski z klasy 5a oraz Maksymilian Głowacki z klasy 5c. 

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konkursu w szkole była p. Ewa Więcek.