Enter your keyword

Nauczyciele na scenie – przedstawienie pt. „Czerwone Kapturki”

Rok szkolny 2020/2021 nie należał do łatwych. Większość czasu spędziliśmy, ucząc się zdalnie. Szkoły świeciły pustkami, tylko najmłodsi smętnie kręcili się po korytarzach. Potrzeba towarzystwa, spotkań, a przede wszystkim zakończenia pandemicznego roku szkolnego spowodowała, że nauczyciele podjęli się tego trudu, który zazwyczaj spoczywał na barkach uczniów – postanowili spróbować swoich sił w aktorstwie. Z inicjatywy pani dyrektor E. Chudzyńskiej nakręcono -przedstawienie pt. „Czerwone Kapturki”. Debiutujących pedagogów wsparli swoim doświadczeniem uczniowie klasy II B. Scenerię do spektaklu stworzył p. Wojciech Kutkowski, a nad całością czuwała p. Ilona Kucharek. Serdecznie dziękujemy za pomoc rodzicom, dzięki którym przedstawienie zostało profesjonalnie nagrane przez p. Alberta Wasilewskiego z „Filmedia Studio”. Oby to, co stworzyliśmy, było jasnym promyczkiem słońca w tej ponurej rzeczywistości i radośnie oraz ostatecznie obwieściło, że najtrudniejsze za nami. Na zakończenie życzymy wszystkim Państwu słonecznych i bardzo pogodnych wakacji.