Enter your keyword

Piłka siatkowa – Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców

Piłka siatkowa – Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców

W dniu 14.01.2022 r. w hali OSiR nr 2 w Łowiczu odbyły się zawody w piłkę siatkową chłopców z kl. VII i VIII. Uczniowie z „Dwójki” po zaciętej rywalizacji w finale ulegli jedynie kolegom ze Szkoły Pijarskiej (1:2). W kolejnym etapie zawodnicy wygrali dwa mecze z rzędu: SP Bednary (2:0) i ze Szkołą Pijarską po zaciętym tie-breaku (2:1). Zwycięska drużyna z SP2 awansowała do Półfinału wojewódzkiego. Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w kolejnym etapie zawodów.Szkołę reprezentowali: Wiesiołek Jakub, Skierkowski Maksymilian, Durka Maciej, Dziedziela Kacper, Fudała Maciej, Hendrysiak Mateusz, Pytkowski Maciej, Szalkiewicz Mikołaj, Ceroń Kacper, Gajda Jakub, Kostrzewski Kamil, Lesiak Oliwier. Opiekunem uczniów był Przemysław Plichta.