Początek działalności szkolnego Koła A-da-się

29 września 2023 r. przy aprobacie Dyrekcji szkoły swoją działalność rozpoczęło Szkolne Koło PTTK „A – da – się”, które powstało z inicjatywy jednego z rodziców, a zarazem radnego Pawel Pieta . Na uroczystym otwarciu nie zabrakło znamienitych gości. Był Burmistrz Miasta Łowicza Krzysztof Jan Kaliński, radny Lech Aniszewski, wielu przedstawicieli PTTK, liczne grono rodziców oraz panowie: Tomasz Lus i Maciej Modzelewski. W tak zacnym gronie grupa 121 uczniów wraz z rodzicami i nauczycielami wyruszyła do Lasku Miejskiego. A na polanie biwakowej dzięki zaangażowaniu rodziców i sponsorom totalna rozpusta – wata cukrowa, popcorn, kiełbaski, mnóstwo zabawy i śmiechu. Pogoda nam dopisała i wyśmienitych humorach, a co najważniejsze bezpiecznie. wróciliśmy do szkoły.