Enter your keyword

PODSUMOWANIE MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2023

PODSUMOWANIE MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2023

8 uczniów SP 2 wyróżnionych w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY 2023.

W dniu 16 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Konkursie Kangur Matematyczny 2023. Uczniowie pisali testy w czterech kategoriach: ŻACZEK, MALUCH, BENIAMIN, KADET. Patronat nad konkursem sprawuje Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie już od drugiej klasy szkoły podstawowej.

Miło nam poinformować, że ośmioro uczniów otrzymało wyróżnienia: Adam Rosa Pola Cyganiak Hanna Nowak Aleksander Lebioda Ignacy Gładki Zofia Tomaszewska Natalia Białek Adam Brzost.

Wszystkim uczniom gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie matematyki.