Enter your keyword

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych biegach przełajowych

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych biegach przełajowych

21 września br. w łowickim Parku Błonie odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych (2008-2009 oraz 2010 i młodsi). Po obejściu trasy biegu, uczniowie wszystkich zgłoszonych drużyn przystąpili do biegu właściwego. W rywalizacji brali udział uczniowie ze szkół łowickich i powiatu. Wśród reprezentacji z SP2 Łowicz zwycięskie tytuły zdobyły Lena Wróbel (8b) i Aleksandra Podsędek (6a) na trzecim stopniu podium stanęli Natalia Pryk (8c) i Mateusz Pryk (8b).

Do etapu wojewódzkiego oprócz powyższych zakwalifikowali się następujący uczniowie: Julia Sałacińska (7a), Szymon Majchrzak (6a) oraz Dorian Bury (6b). Opiekunowie: p. Agata Zapisek i p. Przemysław Plichta gratulują wszystkim uczestnikom biegu i życzą dalszych sportowych sukcesów.