Enter your keyword

Projekt pt. Poznaj swój region

W dniu 22 marca 2021 r. uczniowie klasy 7c oraz 7d przy wsparciu nauczyciela Anety Kędziory, w ramach lekcji geografii otrzymali do wykonania pracę w grupach pt. Poznaj swój region.

Celem pracy było, aby dokładnie poznali region w którym mieszkają, swoją Małą Ojczyznę. Klasy zostały podzielone na grupy, dodatkowo każdy z członków grupy miła przydzielony zakres materiału do opracowania.  Uczniom zostały wskazane  źródła informacji, z jakich mogą korzystać. Prosiłam, aby wyszli z domu i sami przeprowadzili badania terenowe np.: robiąc zdjęcia w terenie, rozmawiając ze znajomymi, rodziną, udając się do bibliotek itp. Na każdej  lekcja nauczyciel pytał, czy wszytko jest jasne, zrozumiałe, czy nie potrzebują pomocy. Czas na wykonanie projektu to początek kwietnia do 8 maja. Uczniowie poradzili sobie z projektem bardzo dobrze. Każda grupa zaprezentowała swoją pracę na lekcji i została oceniona.

Poniżej znajdują się uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniem:

  • 7c:  Goszka Naomi, Kołudzka-Wójcik, Płacheta Oliwia, Szcześniak Gabriela, Cichal Sara, Jędral Wiktoria
  • 7d: Bajena Zuzanna, Wawrzyńczak Katarzyna, Niedziela Julia, Sękowiak Roksana,  Bagatela Oliwia

Na wyróżnienie zasługuje również grupa z 7c w składzie Tarka Małgorzata, Siekiera Angelika, Igor Sanowski, Pągowska Zofia, Sabaj Izabela.

Prace najlepszej grupy z 7c oraz 7d uzyskały ocenę celującą oraz dyplomy. Najlepsze prace zostały załączone na stronie.