Enter your keyword

Rajd na „Powitanie wiosny”

Rajd na „Powitanie wiosny”

W dniu 23 marca A-da-się wzięli udział rowerowym rajdzie „Powitania wiosny”. Szkołę reprezentowały p. Ilona Kucharek, p. Aneta Kędziora oraz około 60 uczniów wraz z rodzicami i rodzeństwem. Cały rajd zgromadził ponad 150 osób. Głównym organizatorem z ramienia PTTK Oddział w Łowiczu byli członkowie KTK Szprycha – PTTK Oddział w Łowiczu. Impreza rozpoczęła się rozstrzygnięciem konkursów na:

– Marzannę Roku 2024 I miejsce Stefania Pięta, II miejsce Hubert Brzozowski

  • – Małą Miss Wiosny została Stefania Pięta
  • – Małym Misterem Wiosny został Tymon Czarczyk
  • – najlepiej udekorowany rower wygrała Nadia Wieczorek.

Po części oficjalnej, grupy rajdowe wyruszyły na dwie trasy. A-da-si p. Paweł Pięta poprowadził urokliwą trasą nad Bzurą. Było trochę piasków, ale wspomnienia pozostaną. Wszyscy spotkaliśmy się na przystani kajakowej w Maurzycach nad Bzurą i w podziękowaniu za pokonaną trasę wszyscy otrzymali pamiątkowe odznaczenie w postaci Marzanny. Na zakończenie rajdu odbyło się ognisko i można było upiec sobie kiełbaskę, wypić herbatę i kawę ze słodkim ciastkiem oraz zjeść owoce z łowickich sadów. Podczas odpoczynku odbyło się losowanie nagród niespodzianek.