Enter your keyword

Ślubowanie klas I

Ślubowanie klas I

W piątek 21 maja 2021 roku odbyła się uroczystość pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli i rodziców. Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły pani Ewa Chudzyńska, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, po którym otrzymali tarcze. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Łowiczu. Uczniowie klas pierwszych przedstawili krótki program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali słodkości oraz drobny upominek w postaci misia z wyszytym logo szkoły. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.