Enter your keyword

Sukces Koszykarek i Koszykarzy Naszej Szkoły

Sukces Koszykarek i Koszykarzy Naszej Szkoły

      Dnia 21 stycznia odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w koszykówce. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców naszej szkoły zajęła I miejsce.

W dniach 24 stycznia (dziewczęta) i 25 stycznia (chłopcy) odbył się kolejny etap Powiatowych Igrzysk Dzieci w koszykówce, gdzie nasi reprezentanci szkoły powtórzyli sukces z przed kilku dni i pewnie wygrali swoją rywalizację awansując do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Skierniewicach w marcu.

Wielkie gratulacje dla koszykarek i koszykarzy naszej szkoły !!!

Składy zwycięskich drużyn:

Dziewczęta: Podsędek Aleksandra, Haczykowska Maria, Świeszkowska Małgorzata, Grzelak Alicja, Więcek Katarzyna, Stawicka Pola, Bolimowska Nina, Sękowiak Amelia, Wawrzyńczak Amelia, Dziedziela Liliana, Kierzkowska Iga, Czerwińska Gabriela, Antosik Izabela.

Chłopcy: Jakubowski Franciszek, Majchrzak Szymon, Dróżdż Stanisław, Szczęśniak Antoni, Krzyżanowski Filip, Okraska Maciej, Szafarowicz Adam, Lelonkiewicz Piotr, Kaczor Piotr, Janicki Mateusz, Malczyk Bartłomiej, Pawłowski Mateusz, Wojciechowski Tomasz.

Opiekun: pan Łukasz Petelewicz