Sukces uczennic naszej szkoły w konkursie plastycznym pt. „Zainspirowani Marią Konopnicką”

W dniu 28 października 2022r. uczennice naszej szkoły Zuzanna Czarnota kl.1a i Antonina Kaźmierska kl.1a zostały laureatkami konkursu plastycznego „Zainspirowani Marią Konopnicką”. Do konkursu przystąpiły dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych z województwa łódzkiego, w szczególności powiatu łowickiego oraz Miasta Łowicz.

Z wielką radością mamy zaszczyt poinformować, że Zuzanna Czarnota zajęła I miejsce, a Antonina Kaźmierska II miejsce w kategorii wiekowej  uczniów klas I – III. Dziewczynki otrzymały wspaniałe nagrody, pamiątkowe dyplomy oraz puchary zwycięzców. Podziękowania otrzymał również opiekun i wychowawca uczennic p. Cezary Kołaczyński.

Organizatorem konkursu była Fundacja Klub Rozwoju Kompetencji przy współudziale Szkoły Podstawowej nr4 z Łowicza.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Brawo!!!