Szkolny przegląd MAM TALENT!

Dnia 21 marca z okazji pierwszego dnia wiosny, w murach naszej szkoły odbył się szkolny przegląd MAM TALENT!

Po prawie trzyletniej przerwie uczniowie klas 1-8 bardzo chętnie i licznie wzięli udział w naszym szkolnym show.
Spośród 65 uczestników, w trzech kategoriach wiekowych, Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

KLASY I-III:

I miejsce zajęły uczennice klasy 3B, Marta Szary, Nikola Stychlerz, Gabriela Gładka, Patrycja Mostowska, Nikola Sroka oraz Zuzanna Karalus, które zaprezentowały własny układ taneczny.
II miejsce zajęła Nadia Wróbel, uczennica klasy 2A, z występem po łowicku i piosenką „Co tu robić w taki dzień”.
III miejsce trafiło do tancerza, ucznia klasy IA – Aleksandra Wojdy, który przedstawił publiczności solowy układ taneczny.

KLASY IV-VI:

W tej kategorii wiekowej miejsca na podium wywalczyli:
I miejsce zajął Franciszek Jakubowski z klasy VA, który przygotował pokaz układania różnych modeli kostki RUBIKA.
II miejsce zdobyła klarnecistka, Maja Brodecka uczennica klasy 4C, z utworem „Theme for clarinet”.
III miejsce wytańczyła Aniela Hymka, uczennica klasy 4B, we własnej choreografii do piosenki „Wyglądasz tak pięknie”.

KLASY VII-VIII:

I miejsce trafiło do Patrycji Wojciechowskiej z klasy 8B, która swoim głosem przeniosła nas do krainy Darii Zawiałow i zaśpiewała utwór „Jeszcze w zielone gramy”.
II miejsce, w autorskim układzie choreograficznym wytańczył Kacper Jakiel, uczeń klasy VIIIC.
III miejsce otrzymał uczeń klasy VIIA Adam Brzost, który pozytywnie ujął Jury w czasie swojego występu na trąbce, w utworze Mirosławy Gąsienicy „Tarantella II”.

Oprócz występów, na deskach naszej szkolnej sceny zobaczyć dziś można było piękne, wiosenne przebrania. Każda Pani Wiosna i każdy Pan Wiosna został nagrodzony wielkimi brawami za kreatywność w przebraniu i otrzymał wejściówkę na lekcję o nazwie „koło ratunkowe – lekcja bez pytania”.

Gratulujemy wszystkim dzisiejszym uczestnikom szkolnego przeglądu MAM TALENT !!!

Dziękujemy za miłą atmosferę i dobrą zabawę w czasie szkolnych obchodów pierwszego dnia wiosny – Samorząd Uczniowski.