TY też możesz zostać Świętym Mikołajem!

Jak co roku również i w tym, pragniemy umożliwić Wam podzielenie się własnym „sercem”. Będzie to możliwe dzięki włączeniu się w akcję charytatywną organizowaną w naszej szkole: DZIECI – DZIECIOM
Jeśli chcesz pomóc swoim rówieśnikom i sprawić, aby na ich twarzach zabłysnął uśmiech, włącz się do akcji!:
Jak to zrobić? To proste!
Na pewno masz w domu niezużyte przybory szkolne, zabawki, a także odzież i obuwie w dobrym stanie, z których Ty i Twoje rodzeństwo już nie korzystacie. Marzeniem dzieci, które nie mogą liczyć na prezent od mamy czy taty jest również sprzęt elektroniczny czy sprzęt sportowy (piłki, rakietki do ping-ponga, itp.), gry planszowe, gry komputerowe, kosmetyki i słodycze. Po prostu zapakuj i przynieś wybrane artykuły do szkoły.

Pamiętaj, by przybory szkolne, zabawki, sprzęt elektroniczny i sportowy były jeszcze zdatne do użytku, odzież czysta, a obuwie naprawione. Zostaną one przekazane dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” w Kutnie.
Prosimy, nie zwlekaj!
Termin zbiórki: od 26 XI do 17 XII 2020 r.
Ze względu na specyficzny czas prosimy, aby dary przynosić w wyznaczonych dniach i godzinach, tj.:
wtorki i czwartki w godz.: 9.00 – 11.00 (do hali sportowej nr 2, pokój trenerów nr 14)

Ofiarowane przez Ciebie dary, sprawią tym większą radość, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a jak wiadomo, każde dziecko w tym czasie z utęsknieniem czeka
na niespodziankę. Dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej będzie to być może jedyny prezent, jaki otrzymają od „Świętego Mikołaja”.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Zbiórką zajmują się p. Agata Zapisek i p. Renata Domińczak.

TY też możesz zostać
Świętym Mikołajem!