Enter your keyword

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21

„Podsumowując mijający rok szkolny można powiedzieć, że był jednym z trudniejszych. Wymagał od wszystkich ogromnej pracy, przystosowania się do nowych, pandemicznych warunków, a przede wszystkim uczciwości, prawości i szlachetności. Wielu nie podołało tym wyzwaniom, ale też wielu wzniosło się na szczyty, które osiągnęło ciężką, systematyczną pracą, udowadniając, że nie ma takich przeszkód, których nie można pokonać.  Za wami trudny rok, rok , w którym nieustannie musieliście wybierać między tym, co łatwe i przyjemne, a tym, co skomplikowane, żmudne i męczące. A jednak pamiętajcie: droga, którą wybieramy, decyduje o naszym losie. Działania, które podejmujemy, wpływają na naszą przyszłość. Miniony rok szkolny może się okazać tym, który odegra istotną rolę w kształtowaniu naszej po pandemicznej rzeczywistości.

Dziś wszyscy powinniśmy krzyknąć: „Dosyć zmartwień i kłopotów”, nadeszły upragnione wakacje, a to czas zasłużonego odpoczynku.  Zatem odpoczywajcie
i niech chmury trosk nie przesłaniają wam lipcowych i sierpniowych promieni słonecznych.

Cieszę się, że w tym roku wszyscy uczniowie szkoły otrzymali promocję do klasy wyższej i wszyscy uczniowie klas ósmych otrzymają świadectwa ukończenia szkoły. Serdecznie dziękuję nauczycielom za ich pracę pełną poświęcenia i codziennego trudu, dzięki któremu możemy cieszyć się z osiągnięć naszych wychowanków.”

Dyrektor Szkoły

Ewa Chudzyńska