Enter your keyword

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Po miesiącach ciężkiej pracy 24 czerwca 2022 r. w hali OSIR odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Pani Dyrektor Ewa Chudzyńska przywitała uczniów, rodziców, grono pedagogiczne, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości: Pana Burmistrza Miasta Łowicza Krzysztofa Jana Kalińskiego, zastępcę Burmistrza Pana Bogusława Bończaka, przedstawicieli Rady Rodziców Pana Marka Kreta i Panią Magdalenę Gradek.

Pani Dyrektor szczególne podziękowania złożyła Panu Lechowi Aniszewskiemu za inicjatywę i ogromny wkład w realizację projektu zagospodarowania terenów zielonych wokół szkoły Drzewa dla naszych dzieci, realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”.

W podniosłej atmosferze uczniowie klas VIII przekazali Sztandar Szkoły uczniom klas VII, którzy ślubowali strzec honoru i dobrego imienia szkoły.

Wręczone zostały nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy osiągnięte w konkursach. Wyróżniono prymusów, osobowość i sportowca szkoły.

Podczas ceremonii pożegnano 96 uczniów klas ósmych, składając jak najlepsze życzenia na przyszłość. Wzruszeń i łez było co nie miara. Już absolwenci SP2 zakończyli akademię ostatnim tańcem w murach szkoły – „Belgijką”.

Tymczasem wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom życzymy udanych wakacji, zasłużonego wypoczynku, ciekawych podróży oraz niezapomnianych wrażeń.

Widzimy się we wrześniu!!!