Enter your keyword

Wielki sportowy i historyczny sukces uczniów naszej szkoły

Wielki sportowy i historyczny sukces uczniów naszej szkoły

Po zwycięstwach w miejskich i powiatowych zawodach koszykówki chłopców w ramach Igrzysk Dzieci, reprezentacja naszej Szkoły pojechała na Półfinały Wojewódzkie do Skierniewic, gdzie w finale po bardzo zaciętym boju, pokonała gospodarzy ze Szkoły Podstawowej nr 9 awansując do Finału Wojewódzkiego, który 24 stycznia również odbył się w Skierniewicach.

W turnieju wzięło udział 6 najlepszych ekip z Województwa Łódzkiego.

W finale uczniowie naszej Dwójki zmierzyli się z ekipą ze Szkoły Podstawowej nr 184 w Łodzi wygrywając 49:26 i tym samym gwarantując sobie udział w Finale Mistrzostw Polski, gdzie będą reprezentować Naszą Szkołę i Województwo Łódzkie 🏀🏆🇵🇱

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy🏆🏀

Klasyfikacja Półfinałów Wojewódzkich:

1. SP nr 2 – Łowicz 🏆🥇

2. SP nr 9 – Skierniewice 🥈

3. SP nr 7 – Kutno 🥉

4. SP – Lipce Reymontowskie 👏

Klasyfikacja Finałów Wojewódzkich:

1. SP nr 2 – Łowicz 🥇

2. SP nr 184 – Łódź 🥈

3. SP „Tomek” – Tomaszów Maz. 🥉

4. SP nr 3 – Pabianice 👏

5. ZSP nr 1 – Zduńska Wola 👏

6. SP nr 7 – Radomsko 👏

Skład naszych Mistrzów Województwa Łódzkiego: Gajda Szymon (6A) Wojciechowski Tomasz (6A) Gładki Ignacy (6A) Kępka Patryk (6A) Czarnota Tymon (6A) Plichta Nikodem (6B) Raróg Aleksander (6B) Flis Oliwier (6C) Bladowski Bartosz (5A), Wilanowski Eryk (5A), Kaźmierczak Jakub (5C), Miedzianowski Franciszek (5C) Stawicki Jan (5C).