Enter your keyword

Wielki Sukces Piłkarek nożnych na szczeblu wojewódzkim w Igrzyskach młodzieży szkolnej

Wielki Sukces Piłkarek nożnych na szczeblu wojewódzkim w Igrzyskach młodzieży szkolnej

W kolejnym etapie tak jak i w poprzednich bardzo wolno się „rozkręcamy”, w pierwszym meczu ulegamy SP Klonowej 0:2, w kolejnym dziewczyny pewnie wygrywają z SP Bielowice 4:0. W następnym spotkaniu gramy z późniejszymi mistrzyniami województwa z SP Dłutów ,z którymi nieznacznie przegrywamy 2:3. Ostatni mecz turnieju miał duże znaczenie, gdyż trzeba było go co najmniej zremisować żeby zająć III miejsce. Uczennice z „Dwójki” ponownie pokazały się z bardzo dobrej strony, wygrały 4:0 i tym samym zostały brązowymi medalistkami województwa łódzkiego w piłce nożnej dziewcząt. Brawo dla dziewczyn za ambicję i wysiłek włożony w każdy mecz zaczynając od etap powiatowego. Liderką zespołu była Zofia Pągowska, która w ważnych meczach zdobywała gole i asystowała koleżankom.

    KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

  1. Szkoła Podstawowa    w  Dłutowie           (p. pabianicki)
  2. Szkoła Podstawowa    w  Klonowej        (p. sieradzki)
  3. Szkoła Podstawowa  nr 2 w Łowiczu       (p. łowicki)
  4. Szkoła Podstawowa     w Bielowicach       (p. opoczyński)
  5. Szkoła Podstawowa     w Kodrąbiu           (p. radomszczański)

Skład zespołu: Adamczyk Natalia, Bladowska Julia, Kuś Wiktoria, Malejka Anna, Niedziela Julia, Pągowska Zofia, Piasecka Katarzyna, Szafarowicz Amelia, Wojciechowska Patrycja i Wróbel Lena.