Enter your keyword

XVIII Rajdzie Szlakiem Cichociemnych Żołnierzy AK – Czatolin.

XVIII Rajdzie Szlakiem Cichociemnych Żołnierzy AK – Czatolin.

Mimo iż w dniu 14 października  pogoda pokazała jak bywa zmienna i w jakich warunkach podróżują cykliści. My skupiliśmy się na pozytywnych wrażeniach tego dnia, pozostawiając tylko we wspomnieniach 17km w październikowym, rzęsistym deszczu. Kolejne wspomnienie grupy turystów „A-da-się” ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Łowiczu pod czujnym okiem koleżanek i kolegów z KTK Szprycha – PTTK Oddział w Łowiczu. Cieszymy się bardzo, że członkowie grupy bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem, wzięli udział w konkursie wiedzy związanej z działaniami Cichociemnych na ziemi łowickiej- oczywiście z sukcesami.

Pisząc tą relację nie sposób wspomnieć nauczycieli, którzy uczcili swoje święto spędzając czas ze swoimi uczniami.