Enter your keyword

XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego Nasza Ziemia „ENERGIA DRZEMIĄCA W SKAŁACH”

XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego Nasza Ziemia „ENERGIA DRZEMIĄCA W SKAŁACH”

Uczniowie klasy 5a Jakubowski Franciszek, Szafarowicz Adam, Walkiewicz Marcel wzięli udział w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze, wczoraj, dziś i jutro, odbywającego się w 2022 roku ONLINE pod hasłem:, ENERGIA DRZEMIĄCA W SKAŁACH
Konkurs obejmował obszar całej Polski podzielonej na regiony konkursowe. Nasz region to województwo Świętokrzyskie oraz Łódzkie. Przeprowadzony został w dwóch etapach: I – półfinał i II – finał.

Pierwszy etap – półfinał odbył się równocześnie w całym kraju w obrębie poszczególnych regionów. Polegał na przygotowaniu przez ucznia pracy plastycznej o opisanej w treści konkursu tematyce i przesłaniu jej poprzez formularz zgłoszeniowy w formie online. W naszym regionie wpłynęło 100 prac z czego wybrano 13 laureatów. II etap to finał podczas, którego wyłoniono zwycięzców
Z ogromną przyjemnością informujemy, że Walkiewicz Marcel zajął II miejsce w regionie Świętokrzyski i Łódzkim, natomiast Jakubowski Franciszek zdobył wyróżnienie.
Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa i gratulacje.