Enter your keyword

ZAWODY SPORTOWE – KOSZYKÓWKA 2023

ZAWODY SPORTOWE – KOSZYKÓWKA 2023

W ostatnich tygodniach Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce.

Młodsza reprezentacja dziewcząt zajęła 2 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci, natomiast chłopcy zajęli 1 miejsce i w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Półfinale Wojewódzkim, który odbył się w Kutnie zajęli wysokie 2 miejsce.

W rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentacja starszych chłopców zajęła 2 miejsce w Powiecie, natomiast reprezentacja dziewcząt wygrała rywalizacje Powiatową i w Półfinale Wojewódzkim w Kutnie po ciężkich zmaganiach wywalczyła wysokie 2 miejsce.

Wielkie gratulacje dla naszych koszykarek i koszykarzy !!!

Składy drużyn:

Igrzyska Dzieci (dziewczęta) 2 miejsce w powiatowych ID:

Miedzianowska Maria (5B), Trojanowska Amelia (5C), Bolimowska Nina (6A), Haczykowska Maria (6A), Podsędek Aleksandra (6A), Stawicka Pola (6A), Fijałkowska Antonina (6B), Kopeć Wiktoria (6B), Łukawska Lena (6B), Skowrońska Aleksandra (6B), Tomaszewska Zofia (6B), Wróbel Kaja (6B).

Igrzyska Dzieci (chłopcy) 1 miejsce w powiatowych ID i 2 miejsce w Półfinale Wojewódzkim ID:

Gajda Szymon (5A), Gładki Ignacy (5A), Tomasz Wojciechowski (5A), Jakubowski Franciszek (6A), Lelonkiewicz Piotr (6A), Lenarczyk Paweł (6A), Majchrzak Szymon (6A), Szafarowicz Adam (6A), Bury Dorian (6B ), Krzyżanowski Filip (6B),  Wojciechowski Szymon (6B).

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (chłopcy) 2 miejsce w Powiatowych IMS:

Janicki Mateusz (8A), Popławski Ryszard (8A), Reczulski Mateusz (8A),  Wiesiołek Jakub (8A), Dróżdż Stanisław (8B), Skierkowski Maksymilian (8B), Szczęśniak Antoni (8B), Bury Olivier (8C), Okraska Maciej (8C), Wojda Jan (8C).

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (dziewczęta) 1 miejsce w powiatowych IMSi 2 miejsce w Półfinale Wojewódzkim IMS:

Lebioda Lena (8A), Stawicka Zuzanna (8A), Szafarowicz Amelia (8A), Owczarek Alicja (8B), Piesik Julia (8B), Sękowiak Amelia (8B), Skoneczna Maja (8B), Wojda Agata (8B), Wróbel Lena (8B), Grzelak Alicja (8C), Kamińska Zuzanna (8D), Wawrzyńczak Amelia (8D), Więcek Katarzyna (8D).